Aktuāli

Uzmanību! Šī mājas lapa vairs nav aktuāla! Lūdzu pāriet uz aktuālo mājas lapu www.akvilon.eu

Mūsu darbi

Sertifikāti

Šajā lapā sniegtā informācija, sertifikāti, deklarācijas un licences var būt neaktuālas. Aktuālā informācijawww.akvlon.eu

Dūmvadi no nerūs. tērauda ar CE sertifikātu

CE Līdz ar Latvijas pievienošanos Eiropas Savienības vienotai ekonomiskajai telpai, ir stājusies spēkā jaunā obligātā būvproduktu atbilstības deklarēšanas kārtība, un Latvijā, tāpat ka citās ES valstīs ir ieviests CE marķējums. Ar CE zīmi tiek marķēti un paredzētajiem mērķiem ir derīgi tikai tie izstrādājumi, kas atbilst harmonizētajam standartam. SIA "Akvilon" ražoti dūmvadi no nerūsējošā tērauda atbilst harmonizēto standartu LVS EN-1856-1 un EN-1856-2 prasībām. Kopš 2010. gada 15. maija uzņēmums Akvilon ir tiesīgs marķēt savu produkciju (dūmvadus no nerūs. tērauda) ar CE zīmi, tas nozīmē, ka produkcija atbilst augstākai Eiropas kvalitātei, kas mums kā ražotājam, ļauj piedāvāt augstas kvalitātes produkciju gan Latvijas tirgū, gan eksportēt uz citām ES dalībvalstīm. CE zīme vispirms jau apliecina, ka ražojuma atbilstība ir novertēta saskaņā ar harmonizētu standartu prasībām un ka šādu izstrādājumu ES tirgū var piedāvāt bez ierobežojumiem. Pie tam ražotnē tika ieviesta ražošanas kontroles sistēma, ar kuras palīdzību tiek kontrolēta izejmateriālu kvalitāte un atbilstība, tehnoloģiskais process un gatavā produkcija. Lai iegūtu CE sertifikātu, SIA Akvilon ražota dūmvadu sistēma tika nosūtīta uz vienu no vadošājam sertificētām Eiropas Laboratorijām, kas nodarbojas tieši ar dūmvadu sistēmu testēšanu atbilstoši Eiropas standarta prasībām. Testēšanas laikā tika noteikti tādi parametri, kā gāzes pretestība, attālums no ugunsnedrošiem materiāliem, termālā pretestība, termošoka pārbaude, kondensāta izturība, korozijas izturība u.c.

Katram dūmvadu komplektam tiek pievienots sertifikāts un atbilstības deklarācija. Atbilstības deklarācijas piemēru var apskatīt pēc norādes zemāk.

pdf Atbilstības deklarācijas piemērs

 

 

CE sertifikāts. Viensienas dūmvads

CE sertifikāts viensienas dūmvads

Sertifikāti lejupielādei pdf formātā:

pdf Nerūsējušā tērauda viensienas dūmvads un oderējums (Latviešu valodā)

pdf Stainless steel single wall chimney and liner (in english)

CE sertifikāts. Izolētais dūmvads

CE sertifikāts. Nerūsējuša tērauda izolētie dūmvadi

Sertifikāti lejupielādei pdf formātā:

pdf Nerūsējušā tērauda Izolēta dūmvada elementi (Latviešu valodā)

pdf Stainless steel insulated chimney products (in english)

Testēšanas pārskats

Latvijai iestājoties Eiropas Savienībā, valstī ir kļuvuši obligāti ES standarti. Tas nozīmē, ka izstrādājumiem, kas ražoti un pārdoti Latvijā, ir jāatbilst ES standarta prasībām. Jau 2003. gadā, sadarbībā ar VUGD ZPP( VALSTS UGUNSDZĒSĪBAS UN GLĀBŠANAS DIENESTS) bija veikti testi atbilstoši LVS EN 1856-1 standarta prasībām (karstumizturības testēšana, termošoka testēšana, termālās pretestības un termoreakcijas tests), kā rezultātā tika konstatēts, ka dūmvadu sistēmu ugunsdrošības parametri atbilst Latvijas un Eiropas standarta prasībām.

testesanas parskats

Būvkomersnata reģistrācijas apliecība

Mūsu uzņēmums ir reģistrēts būvkomersanta reģistrā. Uzņēmumam ir tiesības nodarboties ar visa veida celtniecības darbiem (ēku būvdarbu veikšana, vadīšana un būvuzraudzība).

buvsertifikats

Būvprakses sertifikāts

Uzņēmuma vadošajiem darbiniekiem ir celtniecības izglītība, tie ir atzīti par sertificētiem būvniecības speciālistiem, kuriem ir tiesības vadīt būvdarbus.